X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
USD

Web Tasarımı

AnasayfaWeb Tasarımı

WEB TASARIM

Sihirbaz Bilişim olarak bizler web sitelerini en son teknolojiyi kullanarak tasarlıyor ve tasarladığımız tüm web sitelerinin mobil uyumlulupunu sağlıyoruz. Son yıllarda artan mobil kullanımıyla artık pc lerden daha çok mobil ziyaretçiler web sitenizi ziyaret ediyor. Sayfanız mobil uyumlu değilse ziyaretçiniz kullanımında zorlanmakta bu da size müşteri kaybettirmektedir.

Sizlere Nasıl Bir Çözüm Sunabiliriz?

Sizlere sunduğumuz web tasarım hizmetimizde internet trendlerini yakalayıp güncel teknoloji ve trendlere göre tasarımlar hazırlıyoruz. İnternet siteleride moda gibidir, yakından takip edip modaya uyum sağlamak gereklidir.  Sizlere sunduğumuz her bir ayrıntıyı en ince detaylarıyla önemsiyoruz. Oldukça basit hataların bile internet dünyasında kurumsal kimliğinize ciddi zararlar oluşturabileceğinin farkındayız. Bu farkındalık ile işlerimizi yaparken, siz değerli müşterilerimizin beklenti ve amaçlarını bütünüyle karşılayabilmek adına sektörel faaliyetlerinizi dikkate almaktayız. İhtiyaç, amaç ve planlarınız doğrultusunda en sağlam web tasarım projesini hayata geçiriyoruz ve beklentilerinizi karşılıyoruz.

Bizlerle İletişime Geçmek İster Misiniz?

Firmamız her adımda beklentilerinizi karşılamaya tamamıyla odaklanmaktadır. Bunu başarabilmemiz için ise bilgi alışverişine gerek duyarız. Bizlerle iletişime geçtiğinizde, internet dünyasında görülen kimliğiniz ile ilgili plan beklentilerinizi dinleyecek olan uzman ekibimiz, sizlere bu aşamada en iyi çözümü verecektir.

WEB YAZILIM

Bizler sizin firmanızın özel iş süreçlerini dijital ortama aktarabilmeniz için sizlere web tabanlı yazılım programları sunuyoruz. Sizler Web tabanlı yazılımlar ile bilgilerinize mobil ve sabit cihazlardan kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Standart yazılımlardan çıkıp sizlere özel terzi işi çözümler üretiyoruz.

Web Yazılım Hizmetimizin İçerik ve Kapsamı

Öncelikle müşterilerimizin internet ortamında amaçlarını ve hedeflerini dikkate almaktayız. Bunun olabilmesi için de hedef kitle ile etkileşimlerinizi tam ve verimli bir biçimde gerçekleştirebilecekleri bir web alt yapısını hazırlıyoruz.

Buna göre;
• Bir e-ticaret projesinin altyapısının geliştirilmesi için; ürün ve/veya hizmetlerin daha sağlam güvenilir ve sorunsuz bir ortamda pazarlanması gerçekleşmelidir.
• Kurumsal yöndeki kimliğinizi yansıtacak hedefinize ve kitlenize yönelik başarılı bir web projesi hazırlanabilir.
• Hedef kitle ile etkileşim sağlanabilir.
• İnternet dünyasındaki sosyal medyanın gücünden de yararlanılarak daha geniş çevrelere ulaşım sağlanabilir.
• Arama motorlarının aracılığı ile uyumlu bir altyapı geliştirilmesi yapılarak, kısa bir zaman zarfında potansiyel müşteri kitlesine ulaşım sağlanılabilir.


Top